O projekte

Žijeme neustále v strese, to nikomu z nás neprospieva a platí to aj v zdravotníctve. Plná čakáreň chorých pacientov, ktorí čakajú na ošetrenie, to je prostredie plné nervozity a chorôb. Čím viac pacientov v čakárni, o to väčšia nervozita. A keď sa k tomu pridá vysoká pravdepodobnosť prenosu nákazy v takýchto podmienkach, dôsledky sú ľahko predvídateľné. Ako sa ale vraví, na každú bolesť existuje liek.

Dnes už existuje spôsob, ako tento stav postupne zmeniť. Spoločnosť H5SMS prináša jednoduchý internetový objednávkový softvér, ktorý reálne funguje. Mnohí poskytovatelia zdravotnej starostlivosti vyhlasujú, že umožňujú pacientom objednávať sa elektronicky prostredníctvom internetu, mnohokrát to však znamená len zaslanie e-mailu s nutnosťou dodatočnej telefonickej komunikácie, ktorá zbytočne pripravuje lekára i pacienta o čas i peniaze. Stránka www.nestojvrade.sk/lekari využíva naplno možnosti internetu a objednávanie je dostupné 24 hodín denne z celého sveta.

Zdravotníkom prinášame

 1. Jednoduché objednávanie pacientov do ambulancií, ktoré sa Vám prispôsobí
  • Softvér prispôsobíme presne Vášmu systému práce
  • Softvér Vám nedáva „prácu navyše“ – všetko nastavíme za Vás a jediné, čo je na Vás je, pozrieť sa „Kto dnes príde?“
  • Pacient sa objednáva na Vami určené termíny, na Vami povolené úkony, vo Vami povolenom čase
  • Softvér povoľuje zadať rôzne objednávacie časy pre rôzne cieľové skupiny – napríklad iný objednávací čas pre pacienta, iný pre Vašich kolegov a pod.
 2. Možnosť pripraviť sa na pacienta vopred
  • Pacient Vám pri zadaní objednávky zadá okrem jeho údajov aj odpovede na Vami predvolené otázky
  • Dotazník môže mať informačný charakter – otázky typu „Koľko máte rokov?“, „Máte bolesti?“, ale aj komerčný charakter, napríklad „Využili by ste v budúcnosti službu ...?“, „Máte záujem o očkovanie ...?“
 3. Hromadné oslovenie vybraných pacientov „jedným klikom“ prostredníctvom sms, alebo mailom
  • Možnosť využiť pri pozvaní na prevenciu
  • Hromadne možno zadávať aj korešpondenciu komerčného charakteru
  • Pri nečakanom výpadku v práci (nefunkčnosť prístroja, alebo nečakané prekážky v práci), viete jedným klikom oznámiť túto skutočnosť všetkým pacientom, ktorí majú vystavenú objednávku
 4. Možnosť využívať systém ako recepciu – určená osoba môže spravovať viaceré ambulancie v rámci jedného zdravotníckeho zariadenia
 5. Zapojenie sa do projektu Vám prinesie úsporu nákladov na telefón a poštovné, viac efektívnosti vo Vašej práci a Vašim pacientom prinesie pocit, že sa o nich lepšie staráte - to všetko za výhodnú cenu
 6. Ambulancia nemusí mať svoju vlastnú webovú stránku.

Rýchle a efektívne objednávanie

Pomocou nášho internetového objednávkového systému pre lekárov bolo zatiaľ vytvorených:
182 599 objednávok
Dnes už bolo vytvorených:
17 objednávok
Včera bolo vytvorených:
5 objednávok

Pripomenutie termínu vyšetrenia

Registrovaní pacienti si môžu nastaviť nezávislé 2 e-mailové a 2 sms pripomienky na blížiace sa vyšetrenie. Každý rok dostane každý registrovaný pacient 10 sms na tento účel zdarma.


Okamžité platby z pohodlia domova

On-line objednanie umožňuje realizovať priamu on-line platbu za jednotlivé spoplatnené úkony, či prednostné objednanie priamo z pohodlia domova. Už nemusíte strácať svoj čas a čas lekára vypisovaním účteniek v ambulancii.

Nenašli ste svojho lekára? Dajte mu o nás vedieť!

Ak ste nenašli svojho lekára a máte záujem sa v jeho ambulancii objednávať on-line, dajte mu o nás vedieť.

Ste lekár?

Ak máte záujem o bezplatné predvedenie výhod nášho on-line objednávania, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 948 020 523 alebo e-mailom na info@h5sms.sk. Na dohodnutom stretnutí Vám predvedieme prácu a výhody nášho on-line objednávania.